Koszty wysyłki

Zamówienia złożone do 14:30 z opcją wysyłki "za pobraniem" będą realizowane tego samego dnia.

Kurier wpłata - 15 zł

Kurier pobranie - 20 zł

Gabaryty (paczka niestandardowa - paczka, której przynajmniej jeden z trzech wymiarów przekracza 80 cm lub suma jej wymiarów przekracza 200 cm lub waga przekracza 30 kg) - skontaktujemy się z Tobą.

Przy zamówieniu poniżej 30 zł do kosztów wysyłki doliczamy 10 zł

Odbiór na miejscu - pobierz formularz

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Nasze strony

O nas

F.H.U. E.M.A. Powstała w 1993 roku w Krośnie. Bardzo dynamiczny rozwój sprawił, że firma już parę razy przenosiła swoją siedzibę, zwiększając kilkukrotnie powierzchnie magazynową. Obecnie siedziba firmy znajduje się przy ulicy Podkarpackiej 8c w Krośnie.

Powierzchnia magazynowa naszych magazynów to 6500 m2 dzięki czemu towar, który państwo zamawiają jest wysyłany od ręki w przeciwieństwie do wielu firm handlujących w Internecie, które ściągają towar z innych hurtowni, my wysyłamy wszystko z własnych magazynów! Bez kolejek, bez czekania!

Na chwilę obecną posiadamy w sprzedaży przeszło 3 tyś. pozycji. Asortyment jest cały czas poszerzany, choćby w 2008 roku dołożone zostały akcesoria samochodowe i tuningowe. Asortyment jest cały czas poszerzany o artykuły kolejnych dostawców.

Wszyscy nasi dostawcy to renomowani producenci i autoryzowani dystrybutorzy z bardzo dużym doświadczeniem i ugruntowaną pozycją. Dzięki czemu jesteśmy w stanie oferować państwu najniższe ceny na rynku oraz pozycje, których nigdzie nie znajdziecie!

Od początku firma zaczęła przecierać szlaki w sprzedaży internetowej części samochodowych, jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych i największych firm handlujących częściami przez Internet. Można nas znaleźć na sklepie internetowym Skodexim.pl, jak również na Allegro (SKODEXIM, SKODEX_IMPORT), oraz na wielu innych portalach aukcyjnych eBay, Świstak.

Nasz zespół to kadra 10 osób, są to specjaliści, którzy mają wieloletnie doświadczenie w handlu i doborze części samochodowych, handlu elektronicznym, i obsłudze klienta. Stawiamy na jakość i dobro klienta. Jesteśmy cały czas do dyspozycji. Klient może się z nami kontaktować na wszelkie możliwe sposoby. Żadnej sprawy nie pozostawiamy nierozwiązanej. Odpowiadamy na wszystkie maile! Dla nas najważniejsze jest by klient otrzymał zamawiany towar na czas. Jesteśmy otwarci na szczególne wymagania klientów i ich sugestie, dlatego jesteśmy zawsze gotowi pomóc i doradzić.

Dane firmy:

F.H.U. E.M.A. Marta Rak
ul. Lewakowskiego 31
38-400 Krosno
NIP: 684-147-51-24
REGON: 370494596
HURTOWNIA
ul. Lewakowskiego31
38-400 Krosno
Konto bankowe:


Bank BGŻ
Nr Konta: 76 2030 0045 1110 0000 0144 2000

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies do przechowywania identyfikatora sesji użytkownika. Dzięki temu plikowi będziesz zalogowany w serwisie przez cały czas przebywania w witrynie bądź do momentu wylogowania się. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - niemniej w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.

Sklep internetowy Shoper.pl