Koszty wysyłki

Zamówienia złożone do 14:30 z opcją wysyłki "za pobraniem" będą realizowane tego samego dnia.

Kurier wpłata - 15 zł

Kurier pobranie - 20 zł

Gabaryty (paczka niestandardowa - paczka, której przynajmniej jeden z trzech wymiarów przekracza 80 cm lub suma jej wymiarów przekracza 200 cm lub waga przekracza 30 kg) - skontaktujemy się z Tobą.

Przy zamówieniu poniżej 30 zł do kosztów wysyłki doliczamy 10 zł

Odbiór na miejscu - pobierz formularz

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Nasze strony

Wysyłka do warsztatu


Możemy wysłać Twoje części prosto do Twojego mechanika.


W trosce o zapewnienie wygody naszym Klientom wprowadziliśmy możliwość wysyłki zakupionych części bezpośrednio do warsztatu, który będzie realizował naprawę.

Dlaczego warto zlecić wysyłkę części do warsztatu?


- Wygodniej. Nie musisz umawiać się z kurierem na odbiór paczki i transportować części do warsztatu.

- Szybciej. Twój mechanik może natychmiast przystąpić do naprawy.

Jak ustawić wysyłkę do warsztatu? Dokonując zakupów części w naszym sklepie możesz zmienić adres dostawy w ustawieniach swojego konta lub podać od razu podczas rejestracji w sklepie w części formularza „adres dostawy” adres warsztatu, w którym dokonywana będzie naprawa. Wraz z paczką warsztat otrzyma fakturę z Twoimi danymi i informacją, że części są dla Ciebie.

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies do przechowywania identyfikatora sesji użytkownika. Dzięki temu plikowi będziesz zalogowany w serwisie przez cały czas przebywania w witrynie bądź do momentu wylogowania się. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - niemniej w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.

Sklep internetowy Shoper.pl